Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda
Hakkımızda

Başyazıcı Grubu, 1953 yılında kurulmuş, Türkiye ve uluslararası arenada basta gıda olmak üzere besicilik, inşaat, turizm, perakende, enerji ve tekstil gibi pek çok farklı sektörden faaliyet alanı ile değer yaratarak ekonomik, sosyal ve kültürel büyümeye katkıda bulunmuş, Kayseri’nin öncü firmasıdır.

Anadolu’da, İpek Yolu’nun önemli kavşaklarından biri olan Kayseri’de hayat bulan Başyazıcı Grubu, global perspektif çerçevesinde gerek Türkiye’de gerekse uluslararası alanda talep ve beklentilerin daima ötesini sunmayı ilke edinerek merkezine aldığı insani, yasam kalitesini yükselterek yüceltir. Bu sebeple Başyazıcı’nın faaliyet gösterdiği her alan yasama sunulan bir çözüm merkezi ve değer niteliği taşır.

Başyazıcı daima gelişime ve yeniliklere açık olup genişlemiş, is ortakları ve çalışanları ile birlikte güven ve uyumla harmanlanmış, çalışma anlayışı ve grup felsefi ile bütünlenmiş, sunduğu ürün ve hizmetleri taşıdığı hudutlarla da küresel boyuta erişmiştir.

Başyazıcı “Odağına insani koyar” ve ilhamını insandan alır. Bu doğrultuda kaliteye adanmış bir çalışma prensibi ve sürdürülebilir değer artısı hedefi ile de sürdürülebilir kalkınmayı desteklerken, gelecek nesillere de güvenli ve her alanda artı değer kattığı bir yasam bırakmayı hedeflemektedir.

E-Posta Bültenimize
Kaydolun.

Düzenli olarak projelerimiz hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.