Telefon
WhatsApp
İnstagram
Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı

Mahmut  Başyazıcıoğlu’ndan…                                                                                                                             

                Bugüne dek Basyazici Grubu ailesi olarak gida, insaat, turizm, AVM, tekstil ve perakende alanlarinda ilhamimizi Kayseri’den alarak bölgemizin ve ülkemizin ekonomisine, sosyal ve kültürel yapisina katkida bulunmayi kendimize görev edindik. Çalismalarimizin tamamini gelisime ve yeni ufuklara paralel yönde, sektörün ihtiyaçlarini bugünden planlama ilkesiyle öngörerek gerçeklestirmekteyiz. Önümüzdeki yillarda da imzamizi attigimiz her iste ülkemiz ve tüm dünya insanlari için daha kaliteli, daha çesitli ve daima yenilikçi hizmetler sunmaya devam ediyor olacagiz.                                                                                                                                                          

                Bir aile sirketi olarak kurulan firmamiz, bugün ülke ekonomisinde önemli bir paya sahiptir. Globallesen dünyada Kayseri’nin bir yankisi olarak ilerleyen Basyazici Grubu, faaliyet gösterdigi tüm sektörel alanlarda dogru ve güvenilir çalisma anlayisiyla hareket etmektedir. Bu anlayis çerçevesinde edindigimiz tüm basarilar gurur kaynagimiz olup, çalisanlarimiz, is ortaklarimiz ile uyumlu birlikteligimiz ve müsterilerimizin her birinden aldigimiz olumlu tepkiler, bizi gelecege yürürken güçlü kilmaktadir.                                                                                                                                                       

                Saglikli gida üretimiyle basladigimiz, tekstil ürünlerindeki hammadde ve dokumayi önemsedigimiz, insaat alaninda hizmet vererek sehrimizin çehresini güzellestirdigimiz yillar boyunca kendimize temel edindigimiz bir konu oldu: Global pazarda yerimizi saglamlastirirken Kayseri’deki köklerimizi korumak. Bu gayemiz en çok son iki yilda büyüyen ve gelisen Ommer Hotel ile hayat buldu. Medeniyetlerin merkezi Kayseri’nin misafirperverligini yasattigimiz Ommer Hotel’in yeni halkalarini ülkenin ve dünyanin farkli yerlerine yaymayi hedeflemekteyiz. Bu dogrultuda, ikinci otelimizi bir dünya sehri olan Istanbul’da açacagimiz haberini sizlerle paylasmak isterim. Böylesi bir atilim elbette ki Istanbul’la sinirli kalmayacak ve farkli turistik destinasyonlarda kendini gösterecektir. Agirlama kültürünü deneyimli ve ehil ellerde sanata dönüstürmeyi hedefledigimizi hizmet felsefemiz ve mutlak müsteri memnuniyeti ile müsemma markamizin global pazardaki yerini korumasi en büyük temennimizdir.                                                                                                                      

               Basyazici Grubu olarak simdiye kadar attigimiz ve gelecekte atacagimiz tüm adimlar, var olus felsefemiz olan “Odagimizda Insan” ve insana, yasama “Arti Deger” inanisiyla gerçeklesmektedir. Yaptigimiz tüm yatirimlar ihtiyaçlariniz dogrultusunda sekillenmektedir. Çünkü tek odagimiz Siz ve yasam kalitenizdir.                                                                                                                                                                                          

                Basarilarimizin daima mutlulugunuz olmasi dilegiyle...                  

E-Posta Bültenimize
Kaydolun.

Düzenli olarak projelerimiz hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.